Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Terminarz i tabela 2019/2020 V Liga "Międzyokręgowa" Gr.2

Czcionka:

Terminarz rozgrywek ligi; V LIGA "Międzyokręgowa" Gr.2
Runda I - jesienna
Mecze Naszej drużyny;

PKS Racot - KS Lipno Stęszew
1:2

KS Lipno Stęszew - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
1:1

Płomień Przyprostynia - KS Lipno Stęszew
1:0

KS Lipno Stęszew - Patria Buk
3:1

MKS Kania Gostyń - KS Lipno Stęszew
2:0

AP Reissa Tarnowo Podgórne Poznań - KS Lipno Stęszew
3:0

KS Lipno Stęszew - Lew Pogorzela
0:0

Korona Piaski - KS Lipno Stęszew
5:0

KS Lipno Stęszew - Grom Plewiska
2:1

Kolejka 10 w dniach 12-10-2019/13-10-2019
GKS Dopiewo - KS Lipno Stęszew
12.10 - godz. 15:00, Dopiewo ul. Polna 1  

Kolejka 11 w dniach 19-10-2019/20-10-2019
KS Lipno Stęszew - Wiara Lecha Poznań
20.10 - godz. 13:00, Stadion KS Lipno - ul. Trzebawska 15

Kolejka 12 w dniach 26-10-2019/27-10-2019
Rawia Rawicz - KS Lipno Stęszew
26.10 - godz. 15:00, Rawicz ul. Spokojna 1

Kolejka 13 w dniach 02-11-2019/03-11-2019
KS Lipno Stęszew - Promień Krzywiń
03.11 - godz. 13:00, Stadion KS Lipno - ul. Trzebawska 15

Kolejka 14 w dniach 09-11-2019/10-11-2019
Pogoń Śmigiel - KS Lipno Stęszew
09.11 - godz. 14:00, Śmigiel ul. Konopnickiej 1

Kolejka 15 w dniach 16-11-2019/17-11-2019
KS Lipno Stęszew - Orkan Chorzemin
17.11 - godz. 13:00, Stadion KS Lipno - ul. Trzebawska 15

 

 V liga 2019/2020, grupa: wielkopolska II
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Przyprostynia 9 19 6 1 2 22-11 4 0 1 11-7 2 1 1 11-4            
2.  GKS Dopiewo 9 18 5 3 1 29-9 3 1 0 16-2 2 2 1 13-7            
3.  Krobianka Krobia 9 16 4 4 1 21-13 3 1 1 12-7 1 3 0 9-6            
4.  Rawia Rawicz 9 15 5 0 4 20-18 3 0 2 11-11 2 0 2 9-7            
5.  Korona Piaski 9 14 4 2 3 18-13 2 1 1 11-2 2 1 2 7-11 1 1 0 1 0 2-2
6.  Kania Gostyń 9 14 3 5 1 11-7 1 3 1 5-5 2 2 0 6-2 1 1 0 1 0 2-2
7.  Wiara Lecha Poznań 8 13 4 1 3 17-22 3 0 1 9-11 1 1 2 8-11 1 3 1 0 0 3-1
8.  PKS Racot 9 13 4 1 4 20-14 2 1 2 13-6 2 0 2 7-8 1 0 0 0 1 1-3
9.  Orkan Chorzemin 8 12 4 0 4 20-20 3 0 1 17-7 1 0 3 3-13 2 6 2 0 0 8-1
10.  AP Reissa OSiR Baranowo Poznań 9 12 3 3 3 16-15 2 3 0 9-4 1 0 3 7-11 2 1 0 1 1 1-3
11.  Lew Pogorzela 9 12 3 3 3 10-14 2 0 2 4-5 1 3 1 6-9 2 1 0 1 1 0-5
12.  Lipno Stęszew 9 11 3 2 4 8-15 2 2 0 6-3 1 0 4 2-12            
13.  Pogoń Śmigiel 9 10 3 1 5 12-21 3 0 2 9-12 0 1 3 3-9            
14.  Grom Plewiska 9 9 2 3 4 13-16 1 2 1 5-5 1 1 3 8-11            
15.  Patria Buk 9 7 2 1 6 11-24 2 0 1 9-7 0 1 5 2-17            
16.  Promień Krzywiń 9 2 0 2 7 10-26 0 2 3 6-11 0 0 4 4-15            

 

Klub prowadzi swoją działalność
dzięki znaczącemu wsparciu
Gminy Stęszew
w ramach otrzymanych dotacji
na upowszechnianie
kultury fizycznej i sportu

Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Klub  korzysta z dotacji

Ministerstwa Sportru i Turystyki

w ramach programu

KLUB edycja 2017