Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Mecz seniorów z Grom Plewiska

Utworzono dnia 09.10.2019
Czcionka:

Wygrana Seniorów!
KS Lipno Stęszew - Grom Plewiska
2:1 (1:1)

W niedzielę - 06.10 Seniorzy Naszego klubu w ramach rozgrywek V Ligi podejmowali na własnym stadionie drużynę z Plewisk. Panowie przełamali złą passe porażek i zdobyli cenne 3 punkty. Wynik meczu otworzył zespół gości, pod koniec pierwszej połowy został podyktowany rzut karny dla Naszej drużyny. Pewnie do strzału podszedł Tomasz Dutkiewicz i umieścił piłkę w siatce. Druga połowa to przewaga Naszych zawodników, mieli kilka składnych akcji, lecz zabrakło wykończenia, w końcu po dośrodkowaniu z prawej strony piłka trafia do Michała Golińskiego, który odwraca się bramki i mocnym strzałem pokonuje bramkarza Plewisk. Do końca mecz jest pełen wrażeń, tuż po wejściu na boisko czerwoną kartkę ogląda Mateusz Bławat za niebezpieczny faul... choć z boku byśmy tak tego nie ujęli.

Kolejny mecz seniorzy rozegrają w sobotę - 12.10 o godz. 15:00 w Dopiewie. Spotkanie na pewno będzie wymagające, ponieważ zespół z Dopiewa zajmuje wysokie 2 miejsce w tabeli Naszej grupy. Trzymamy jednak kciuki, wierzymy, że Nasi seniorzy nie odpuszczą i będą walczyć.

Skład: G.Trenda, M.Wojnowski, B.Knop, M.Scherfchen, G,Kijak, T.Dutkiewicz, P.Przybyła, A.Czekała (65 min. P.Klój) K.Jędrzejczak (77 min. B.Czechowski), T.Puncewicz (85 min. M.Bławat), P.Jędroszyk (45 min. Michał Golińśki).
Rezerwa: M.Szaj, M.Kośmider, B.Jóźwiak.

Trener: Arkadiusz Kaliszan
Trener bramkarzy: Sławomir Adamczak
Kierownik: Dariusz Wojtkowiak
Fizjoterapeuta: Marcin Kołodziejczak

Mecz seniorów z Grom Plewiska

Utworzono dnia 09.10.2019, 20:20
Klub prowadzi swoją działalność
dzięki znaczącemu wsparciu
Gminy Stęszew
w ramach otrzymanych dotacji
na upowszechnianie
kultury fizycznej i sportu

Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Klub  korzysta z dotacji

Ministerstwa Sportru i Turystyki

w ramach programu

KLUB edycja 2017