Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Bal sportowca 2019

Utworzono dnia 10.12.2019
Czcionka:

30 listopada w restauracji "Delicjusz" w Trzebawiu odbył się Bal Sportowca 2019. Na imprezie rozstrzygnięto konkurs na najlepszego hokeistę, najlepsza piłkarkę oraz najlepszego piłkarza.
Krótko po godzinie 18-stej otwarcia balu dokonał Prezes Klubu - Marian Płóciniczak, który powitał przybyłych gości, przedstawił obecny zarząd klubu, który działa od stycznia tego roku oraz omówił założenia inwestycyjne i bliższe i dalsze plany.
Tuż po nim głos zabrał prowadzący imprezę Kamil Jaskulski, który kolejno przedstawiał nominowanych z danej sekcji najlepszych sportowców. Do najlepszych piłkarek 2019 roku wybrane zostały; Katarzyna Kociemba, Ewa Telążka i Marta Sobkowiak. Plebiscyt wygrała Ewa, która jest wybitną, obdarzoną świetną techniką piłkarką, a do tego łowczynią goli.
Wśród hokeistów nominowani byli; Krzysztof Zakrzewski, Robert Braszak oraz Piotr Kociemba. Bezapelacyjnie zwycięzcą został najmłodszy z nominowanych - Piotr, którego wybór uzasadniała świetna gra i seryjnie zdobywanie goli, prowadzi on w lidze z dwunastoma trafieniami.
Do miana najlepszych z seniorów piłki nożnej nominowano; Macieja Scherfchena, Michała Golińskiego i Bartosza Knopa. Największe uznanie zyskał kapitan zespołu - "Scheryf". Jest on filarem defensywy, wzorem pracowitości, a do tego świetnym motywatorem do gry dla młodszych kolegów.
Nasi najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody ufundowane przez sponsorów klubu.
Wielkim zaszczytem była obecność niektórych z nich -
Prezes zarządu ENEA Operator - Pan Andrzej Kojno,
Prezes firmy REDBOX - Pan Maciej Jankowiak,
Prezes firmy Jestic - Pan Jerzy Cykowiak

Miłym zaskoczeniem został obdarowany prezes Naszego klubu, który wraz z swoją małżonką otrzymali podziękowania z rąk piłkarzy drużyny seniorów - Macieja Scherfchena i Bartłomieja Jóźwiaka oraz kierownika drużyny seniorów - Dariusza Wojtkowiaka. Na środku sali oprócz serdecznych słów wręczyli bukiet kwiatów oraz statuetkę w podziękowaniu za ogromne zaangażowanie, poświęcenie i wyrozumiałość.
Po ceremonii wszyscy zasiedli do stołów, po smacznym poczęstunku zespół muzyczny "Studio Bas" zaprosiła do wspólnej zabawy na parkiecie. Tańce trwały do samego rana.

Przygotowano niespodzianki, można było wesprzeć działalność klubu startując do "wyścigu" o sprzęt sportowy (torby, stroje, koszulki).

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i świetną zabawę i już teraz zapraszamy na kolejny Bal Sportowca

Bal sportowca 2019

Utworzono dnia 10.12.2019, 07:49
Klub prowadzi swoją działalność
dzięki znaczącemu wsparciu
Gminy Stęszew
w ramach otrzymanych dotacji
na upowszechnianie
kultury fizycznej i sportu

Dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Klub  korzysta z dotacji

Ministerstwa Sportru i Turystyki

w ramach programu

KLUB edycja 2017